Australian silky terier hodowla, cena, sprzedam, oddam, szczeniaki

australian silky terier

Australian silky terier to pies praktycznie nieznany w Polsce. Jest to niewielki pies, żyje od 12 do 15 lat, ma piękną sierść i bardzo dobry charakter. Pies ozdobny i do towarzystwa, nie podlega próbom pracy. Jego uroda jest wielka, jest słodki, dlatego coraz więcej osób pragnie go mieć. Posłuszny, czujny, ciekawski oraz przyjazny piesek to domowa rozrywka. Kocha ludzi i chętnie spędza z nimi czas. Nuda i samotność są dla niego zabójcze, gdy się nudzi to niszczy wszystko, co mu wpadnie do pyszczka.

Pochodzi z Australii i tam najczęściej występuje. Wzorzec tej rasy jest nowy, ponieważ pochodzi z 2005 roku. Temperament, odwaga oraz żywotność są jego cechami dominującymi. Ma smukłą sylwetkę i kopiowany ogon, czyli ogon sterczący do góry. Nie mogą na nim występować żadne frędzle. Rasa jest popularna w Australii, Kanadzie, krajach Europy Północnej. W Polsce ten mały psiak bywa mylony z yorkiem. Silky nie należy do psów kanapowych. Dla zdrowia musi mieć ruch i biegać, bawić się, uprawiać psie sporty. Zapewnienie ruchu temu psu jest konieczne dla jego higieny psychicznej. Potrzebuje właściciela aktywnego i dynamicznego. Leń nie zajmie się tym psiakiem.

australian silky terrier hodowla
Australian silky terrier hodowla – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Australian silky terrier sprzedam

W sprzedaży psów typu silky terrier nie ma wiele. To psy przede wszystkim obecne w Australii i tam sprzedawane. Ogłoszenia w internecie są, ale psy żyją poza Europą.

Australian silky terrier cena

Australian silky terrier jest drogi. Często cena szczeniaka tej rasy dochodzi do 5000 złotych, jest to duży wydatek. Utrzymanie psiaka także jest dość kosztowne.

Australian silky terrier hodowla

Hodowla australian silky terriera to dobry biznes w Australii. W tym kraju psów tej rasy jest wiele, ale popyt na nie jest dość duży. To psy dla koneserów.

Australian silky terrier oddam

Do oddania są jedynie starsze psy australian silky terrier, które mają 8-10 lat, a ich właściciel na przykład umarł lub zrezygnował z hodowli takiego psiaka.

australian silky terrier szczeniaki
Australian silky terrier szczeniaki – zdjęcie ze strony Dogtime.com

Australian silky terrier szczeniaki

Szczeniaki australian silky terrier są miłe, przyjazne, lojalne. Mają dobre cechy charakteru i uczynią życie właściciela znacznie lepszym. Wiele osób dlatego adoptuje te psiaki.

Czy spodobał się Tobie powyższy artykuł? Zostaw po sobie komentarz. Nie wymagamy logowania w celu komentowania newsów. Czytając tekst powinieneś zapoznać się z australian silky terrier sprzedam, australian silky terrier cena, australian silky terrier hodowla, australian silky terrier oddam, australian silky terrier szczeniaki  . Zapraszam do przeczytania innych artykułów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*