Dog argentyński charakter, szczeniaki, sprzedam, hodowla, opinie

dog argentyński szczeniaki
Dog argentyński - Obrazek znaleziony na stronie Psy-pies.com

Dog argentyński tak jak każdy pies wymaga odpowiedniej ilości ruchu i zabawy. Dużo ruchu na świeżym powietrzu, poświęcony czas i opieka gwarantują że pies będzie dobrze się rozwijał a przy okazji jego umięśniona, dumna i zadbana sylwetka będzie i dla nas powodem do dumy. Należy jednak pamiętać, aby zapewnić mu też dobre miejsce na odpoczynek. Pies winien mieć swoje miejsce w którym to będzie jadł i spał. Najlepiej zapewnić mu materac z materiałów odpornych na gryzienie.Najlepiej jeśli będzie tam miał również zabawki z gumy i pokryte skórą wołową. Jeśli chcemy aby nasz pies się nie nudził musimy jak już wspomniałem zapewnić mu spacery i wybieg. Najlepszym bowiem zagrożeniem dla integralności naszego domu jest czas w którym pies się nudzi. Jeśli nie mamy warunków w domu to możemy mu zapewnić je na dworze. Musimy pamiętać jednak o tym, że pies ten ma bardzo cienką sierść i źle będzie znosił niższe temperatury. Potrzebna więc będzie mu ciepła, przytulna i sucha buda. Dobrze więc przemyśleć kilka razy zakup tegoż psa.

dog argentyński hodowla
Dog argentyński hodowla – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Dog argentyński sprzedam

Dog argentyński to piękny pies z grupy molosów wyhodowany w Argentynie. Pierwotnie polował na pumy. Takie psy sprzedawane są przez profesjonalne hodowle. Kosztują co najmniej 4000 złotych. To rasa obronna i uznawana za agresywną.

Dog argentyński szczeniaki

Szczeniaki doga argentyńskiego to miłe i ciepłe psiaki. Uwielbiają relaks i odpoczynek. Chętnie spędzają czas na długich spacerach, biegają. Od początku życia wykazują tendencje do agresji, dlatego należy je tresować.Dog argentyński hodowla

Hodowla doga argentyńskiego to psy mocne i duże. Aby je hodować trzeba mieć dom z ogrodem. W innych warunkach będą się męczyć oraz stresować. One wymagają dużo miejsca i obfitej diety.

Dog argentyński charakter

Dog argentyński to pies mocny, silny, waleczny. Jest agresywny, wierny swemu panu, w którego obronie potrafi podjąć atak. To pies lubiący dużą porcję ruchu, mający silny instynkt łowiecki. Kiedyś polował na pumy, dzisiaj potrafi polować na inne zwierzęta. Na spacery trzeba go wyprowadzać na smyczy i w kagańcu.

dog argentyński opis rasy
Dog argentyński opis rasy – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Dog argentyński opinie

Opinie o dogu argentyńskim są podzielone – jedni lubią tę rasę, inni ją krytykują. Ten pies uwielbia swojego pana, jest psem jednego pana, a wierność jest wpisana w jego charakter. Pracują często dla policji i straży granicznej, potrafią znajdować ludzi pod gruzami. Rzadko są psami stróżującymi.

Dog argentyński opis rasy

To duży, biały pies, ze sterczącymi uszami. Jest to pies rosły, w typie molosa. Proporcjonalny i atletyczny, z niewielką ilością tłuszczu, efektowny i wyjątkowej klasy pies, który chętnie biega, towarzysząc panu w jego joggingu.Dog argentyński oddam

Ogłoszeń o oddaniu doga argentyńskiego jest niewiele. Ten pies jest chętnie trzymany przez właścicieli, rzadko oddawany w obce ręce. Warto dbać o tego psa, opiekować się nim, tresować go, bo ten pies potrzebuje twardej ręki.

Dog argentyński adopcja

Dogi argentyńskie można adoptować z hodowli, czasami ze schroniska dla zwierząt. W tym ostatnim miejscu są starsze psy, które potrzebują dobrego domu. Do adopcji oddawane są również porzucone szczeniaki.

Czy spodobał się Tobie powyższy artykuł? Zostaw po sobie komentarz. Nie wymagamy logowania w celu komentowania newsów. Czytając tekst powinieneś zapoznać się z dog argentyński sprzedam, dog argentyński szczeniaki, dog argentyński hodowla, dog argentyński charakter, dog argentyński opinie, dog argentyński opis rasy, dog argentyński oddam, dog argentyński adopcja. Zapraszam do przeczytania innych artykułów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*