Dog niemiecki charakter, szczeniak, cena, hodowla, oddam, wzrost

dog niemiecki cena
Dog niemiecki charakter - obrazek znaleziony na stronie Zwierzetadomowe.com

Dog niemiecki jest bardzo szlachetnym i mądrym psem. Jest też duży co uniemożliwia mu mieszkanie na przykład na 5tym piętrze bloku. O ile nie jest to przeszkodą dla psa który ma powiedzmy 2 lata, o tyle może to wiązać się z dużymi problemami dla starzejącego się psa choćby w wieku 8miu lat. Należy również zastanowić się, czy wolimy kupić psa czy suczkę. Jeśli decydujemy się na suczkę musimy rzecz jasna nie pozwalać jej na wyjścia bez smyczy. Bardzo istotne jest też to, aby kupić psa od zaufanego hodowcy.Jeśli zależy nam na pełnokrwistym dogu nie można decydować się na psa który pochodzi z jakieś bliżej nieokreślonej hodowli. Tak samo należy przy zakupie sprawdzić słuch zwierzęcia, oraz czy przypadkiem nie boi się nas. Jeśli się boi oznacza to że w hodowli było źle traktowane i w przyszłości może to się odbić agresją wobec pana a także wobec jego bliskich. Trzeba też zwracać uwagę czy pies jest schludny i zadbany, czy nie ma pcheł itd. Jeśli kupimy szczeniaka z jakąś infekcją możemy ryzykować zdrowie wszystkich mieszkańców domu.

dog niemiecki cena
Dog niemiecki cena – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Dog niemiecki cena

Dog niemiecki kosztuje co najmniej 3000 złotych. Jest dużym psem, wyhodowanym w Niemczech, pies bojowy i do polowania na duże ssaki. Dzisiaj jest psem stróżującym, obronnym oraz towarzyszącym. To pies do domu, a nie do mieszkania.

Dog niemiecki oddam

Ogłoszeń o oddaniu doga niemieckiego można znaleźć trochę w internecie. Czasami ktoś czuje, że ten pies jest dla niego zbyt silny i dlatego chce go oddać w obce ręce. To pies mocny, efektowny i na pewno godny uwagi.Dog niemiecki szczeniak

Szczeniaki doga niemieckiego wykazują dużą aktywność oraz energię. Lubią zabawę i chętnie spędzają czas w domu z rodziną, ale bieganie i zabawa są ich żywiołami. Takie psy warto mieć w domku, bo w bloku będą zmęczone brakiem miejsca i małymi możliwościami ruchu.

Dog niemiecki czarny

Dog niemiecki czarny jest psem efektownym, dużym, z małą ilością tkanki tłuszczowej. To pies efektowny, którym można chwalić się przed znajomymi oraz podczas różnorodnych wystaw psów.

dog niemiecki szczeniak
Dog niemiecki szczeniak – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Dog niemiecki charakter

Dog niemiecki ma trudny charakter – jest uparty, zawzięty, lubi polowanie, chętnie pilnuje i stróżuje, potrafi odkopać ludzi spod gruzów. Dobrze tresowany nikomu nie uczyni krzywdy, jednak nie wolno pozostawić go samemu sobie i prowadzać bez smyczy i kagańca, bo bywa bardzo agresywny.

Dog niemiecki sprzedam

Dog niemiecki w sprzedaży pojawia się czasami, ale nie jest to sprawa częsta. Nieraz można kupić szczeniaka, czasami duże psy są oferowane w sprzedaży. Bywają oferty w różnych parametrach cenowych.Dog niemiecki wzrost

Wzrost doga niemieckiego to od 72 do 90 cm, czyli całkiem sporo. Niższe są suki, psy są wyższe. Dog niemiecki to piękny i wspaniały pies dla każdej osoby. Warto o takim psie pomyśleć, gdy chcemy, aby nasz dom był dobrze pilnowany.

Czy spodobał się Tobie powyższy artykuł? Zostaw po sobie komentarz. Nie wymagamy logowania w celu komentowania newsów. Czytając tekst powinieneś zapoznać się z dog niemiecki cena, dog niemiecki oddam, dog niemiecki szczeniak, dog niemiecki czarny, dog niemiecki charakter, dog niemiecki sprzedam, dog niemiecki wzrost, dog niemiecki hodowla. Zapraszam do przeczytania innych artykułów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*