Foksterier krótkowłosy hodowla, porady, szczeniaki, sprzedam

foksterier krótkowłosy hodowla
Foksterier krótkowłosy hodowla - obrazek znaleziony na stronie Psy-pies.com

Foksteriery krótkowłose mogą być karmione zarówno karmą gotową, którą możemy zakupić w sklepach, jak i posiłkami przygotowywanymi przez właściciela. Jeśli wybieramy opcję pierwszą, musimy pamiętać o wyborze karmy, która ma dobrą jakość i zawiera potrzebne składniki odżywcze, a te informacje możemy znaleźć na opakowaniu danej karmy. Nie powinniśmy się “łasić” na karmę tanią, gdyż tak na prawdę nie wiemy czy będzie ona odpowiednia dla naszego pupila; wybierajmy tylko sprawdzone karmy, znanych marek i takie, które posiadają pełną informację o jej składzie i zawartości.

Należy także przestrzegać podstawowego błędu, jaki często popełniamy, czyli, że raz dajemy psu domowe żarcie, a następnym razem tylko suchą karmę i tak na okrągło. Kiedy dostarczamy naszemu psu zbyt dużo wartości odżywczych i witamin, może się to nawet źle skończyć dla jego organizmu. Największym rarytasem psów jest oczywiście mięso i to najlepiej takie, które ma drugi gatunek. Warto przyswoić sobie schemat, który mówi, że na 1 kg masy ciała dużego psa przypada 1 dkg mięsa, a dla piesków małych na 1 kg masy ciała 2 dkg mięsa. Oprócz różnego rodzaju mięs, foksteriery krótkowłose nie pogardzą także nabiałem; warzywami- nie podawać warzyw strączkowych, brokułów, kalafiorów itp.; produktami zbożowymi.Foksterier krótkowłosy hodowla

Hodowla foksteriera krótkowłosego to całkiem popularne przedsięwzięcie. W hodowli jest zazwyczaj kilkanaście psów, są trzymane do szóstego miesiąca życia, a później sprzedawane potencjalnym odbiorcom. Klienci chętnie takie psy nabywają, bo mogą je wychować, wytresować i mieć przyjaciół na całe życie.

Foksterier krótkowłosy sprzedam

Foksterier krótkowłosy – sprzedam. Ogłoszenia tej treści umieszczają firmy oraz osoby prywatne. Najbezpieczniej jest kupić psa z hodowli, bo to zwierzak z pewnego źródła, nieco droższy, ale za jakość się płaci. Zanim kupimy psa należy dokładnie sprawdzić jego zdrowie oraz warunki życia. Zakup psa z chorobami genetycznymi to duże ryzyko.

foksterier krótkowłosy hodowla
Foksterier krótkowłosy hodowla – zdjęcie ze strony Psy.pl

Foksterier krótkowłosy szczeniaki

Szczeniaki foksteriera krótkowłosego powinny przebywać przez pierwsze miesiące życia razem, pod opieką mamy. Gdy skończą sześć miesięcy można je rozdzielić i zaoferować im nowy dom. Są wtedy wystarczająco duże, aby móc cieszyć się towarzystwem nowych osób i zacząć dorosłe życie, są gotowe na życiowe zmiany.

Czy spodobał się Tobie powyższy artykuł? Zostaw po sobie komentarz. Nie wymagamy logowania w celu komentowania newsów. Czytając tekst powinieneś zapoznać się z foksterier krótkowłosy hodowla, foksterier krótkowłosy sprzedam, foxterier szczeniak, foksterier krótkowłosy szczeniaki. Zapraszam do przeczytania innych artykułów.

3 Komentarze

  1. Foxterier Krótkowłosy jest fajnym psem. Mam krótkowłosego i szorstkowłosego. Pokarm kupuję dla psów rasy foxterier w sklepie zoologicznym. Pakowany jest po około 8 kg. Na początku pożywienie dla szczeniaków, a później dla dorosłych. W artykule ładnie zaprezentowany opis rasy.

  2. Foxterier szczeniak jest przyjazny, pogodny, życzliwy otoczeniu, ale bywa szczekliwy i hałaśliwy. Bez obaw można takiego psa zostawić z dzieckiem, bo foksterier uwielbia zabawę z dziećmi, jest ostrożny, nie robi im krzywdy. Im więcej zabawy, tym lepiej dla tego aktywnego i miłego psa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*