Kerry blue terrier charakter, cena, szczeniaki, sprzedam, hodowla

kerry blue terrier

Kerry blue terier pochodzi z Irlandii, żyje 13 do 15 lat. Jest czuły, czujny, uparty, energiczny, miły, sympatyczny. Cechują go łagodność oraz lojalność. Kiedyś był to pies waleczny, zabijał każdego samca, który pojawił się na jego drodze, był ostry oraz agresywny Kiedyś był szczurołapem, później stał się narodowym symbolem Irlandii. To pies piękny, efektowny oraz wyjątkowy. Jest to efektowny, dobrze i harmonijnie zbudowany pies, waży od 15 do 18 kilogramów. Jest to pies aportujący, stróż oraz obrońca.

Ten pies ma wszechstronne walory, a jakość jego urody jest bardzo wysoka. Gęsta, miękka i falista sierść dodaje psu urody. Jest to pies odporny na choroby i długowieczny, czasami mogą go nękać alergie, które wynikają z braku higieny tego zwierzaka. Pies nie linieje, ale musi być trymowany, bo takie trymowanie nadaje psu wyjątkowej urody. Jest to pies inteligentny i niezależny, dlatego taki pies musi mieć twardego właściciela. Osoba o łagodnym charakterze nie wychowa go w odpowiedni sposób. Pies jest trudny do szkolenia, uparty, walczy z innymi psami, nienawidzi kotów, wymaga dokładnej pielęgnacji.

kerry blue terrier hodowla
Kerry blue terrier hodowla – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Kerry blue terrier cena

Cena kerry blue terriera wynosi nie mniej niż 2000 złotych. To cena psa z hodowli. Dobra, korzystna oraz rekomendowana wszystkim nabywcom. Można ją wpłacić w ratach, można uiścić ją od razu.

Kerry blue terrier sprzedam

Kerry blue terriery w sprzedaży nie są częste. Można je znaleźć w internecie, ale na pewno lepiej udać się do profesjonalnej hodowli. Tam można wybrać psa lub suczkę. Warto o tym pamiętać.

Kerry blue terrier szczeniaki

Szczeniaki kerry blue terriera potrzebują dobrej diety oraz ruchu. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, a szczeniaki tak traktowane będą miały urodę i spodobają się każdej osobie.

Kerry blue terrier hodowla

Hodowla psa rasy kerry blue terrier to znakomite miejsce. Można w nim kupić niejednego efektownego psa, który stanie się przyjacielem na wiele długich lat. Taki psiak to prawdziwy domowy przyjaciel.

Czy spodobał się Tobie powyższy artykuł? Zostaw po sobie komentarz. Nie wymagamy logowania w celu komentowania newsów. Czytając tekst powinieneś zapoznać się z kerry blue terrier cena, kerry blue terrier sprzedam, kerry blue terrier szczeniaki, kerry blue terrier hodowla. Zapraszam do przeczytania innych artykułów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*