Biały owczarek szwajcarski charakter, cena, hodowla, szczeniaki

biały owczarek szwajcarski

Biały owczarek szwajcarski to piękny pies. Żywy, energiczny, a jednocześnie spokojny i czujny. Ten pies pochodzi ze Szwajcarii i żyje do 12 lat. Ma piękny wygląd i podbija serce niejednej osoby. Waży od 25 do 40 kilogramów, jest dużym psem. Nie podlega próbom pracy. To pies smukły, duży, efektowny, o szpiczastych uszach. Lubi pracować, biegać, jest aktywny. Ma w sobie dużo zapału, nie jest na pewno psem kanapowym.W Polsce jest ok. 200 owczarków szwajcarskich, to pies bardzo rzadki w naszym kraju – szczeniak z rodowodem kosztuje ok. 3000 złotych, czyli jest to dość kosztowne zwierzę. Pies zrównoważony, ale wrażliwy, nie toleruje kar. Wierny swemu panu, czuły, wrażliwy, chętnie bawi się z innymi psami, lubi dzieci. Nie jest psem agresywnym, nie atakuje nikogo, bywa bardzo nieufny wobec osób obcych, od których się odsuwa. Jest towarzyszącym psem rodzinnym, szczególnie cennym w rodzinach z małymi dziećmi. Bywa też psem tropiącym, policyjnym, ratowniczym, można go wytresować na psa przewodnika. Może być psem lawinowym, tropiącym i pasterskim. W każdej z tych ról jest podobnie znakomity.

biały owczarek szwajcarski hodowla
Biały owczarek szwajcarski hodowla – zdjęcie ze strony Psy.pl

Owczarek szwajcarski szczeniaki

Szczeniaki owczarka szwajcarskiego wymagają socjalizacji, opieki, starań. To psy idealne do dużych gospodarstw, pasterskie, pilnujące, solidne. Gdy zdarza się im niesubordynacja łatwo przywołać je do porządku. Tresura uczyni z nich psie ideały.Biały owczarek szwajcarski charakter

Żywy, czujny, łatwy do ułożenia, aktywny – taki jest biały owczarek szwajcarski. Jest to typowy, aktywny, pełen werwy pies pasterski. Rodem pochodzi ze Szwajcarii. W Polsce można go kupić, a jego posiadacze dobrze oceniają charakter oraz wygląd tego psa.

Biały owczarek szwajcarski hodowla

Hodowla owczarka szwajcarskiego to dobry pomysł. Można posiadać kilka lub kilkanaście psów i sprzedawać je. Zarobek jest pewny, a psy nie są wymagające w hodowli. To sposób na robienie interesów przez osoby lubiące zwierzęta i chcące je hodować świadomie oraz odpowiedzialnie.

biały owczarek szwajcarski charakter
Biały owczarek szwajcarski charakter – zdjęcie ze strony Dinoanimals.pl

Biały owczarek szwajcarski cena

Cena owczarka szwajcarskiego to 2000 złotych. Taniej tego psa raczej się nie kupi. Ważny jest zakup z dobrej hodowli psa zdrowego, bez genetycznych chorób oraz pełnego energii, prawidłowo żywionego, posiadającego aktualną książeczkę zdrowia.

Owczarek szwajcarski biały sprzedam

Sprzedaż owczarka białego szwajcarskiego to łatwe zadanie. Amatorów tych psów jest wielu. Wystarczy opublikować ogłoszenie i czekać na kupców. To pies dla amatorów, znawców oraz fanów.Ile kosztuje owczarek szwajcarski

Ile kosztuje owczarek szwajcarski? Na pewno nie mniej niż 2000 złotych. To pies dla koneserów, znawców oraz fanów. Niejedna osoba takiego psa pragnie mieć w domowej hodowli. Najlepiej taki pies czuje się w domu z ogrodem.

Czy spodobał się Tobie powyższy artykuł? Zostaw po sobie komentarz. Nie wymagamy logowania w celu komentowania newsów. Czytając tekst powinieneś zapoznać się z owczarek szwajcarski szczeniaki, biały owczarek szwajcarski charakter, biały owczarek szwajcarski hodowla, biały owczarek szwajcarski cena, ile kosztuje owczarek szwajcarski. Zapraszam do przeczytania innych artykułów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*