Bearded collie charakter, adopcja, cena, szczenięta, hodowla

bearded collie

Bearded collie to pies długowieczny, żyje 14 do 15 lat, jest duży, posiada długą sierść, ma niezwykły wygląd. Jest to jeden z najpiękniejszych psów pasterskich, nie wiadomo od jakiej rasy pochodzi. Mówi się o pochodzeniu od owczarka pirenejskiego. Jest to pies niezbyt duży, posiada proporcjonalną sylwetkę i jest urodziwy, harmonijnie zbudowany. Jest bardzo inteligentny, szybko się uczy, aktywność jest dla niego najważniejsza. Uwielbia aportować, właściciel musi mu zapewnić długie spacery, bo to pies wymagający dużej dawki ruchu.Nie jest to pies kanapowy, lubi ruch i chętnie biega z właścicielem. Wymaga starannej pielęgnacji, szczotkowania oraz kąpieli, trzeba o niego dbać, aby jego wygląd był idealny. Wygląda tak, jak okrywał go długi płaszcz z włosów. Karmienie psa przebiega bez problemów, bo ten pies nie jest wybredny, zjada to, co otrzyma od właściciela. Jego piękno to ważna zaleta, te psy są często wystawiane podczas międzynarodowych prezentacji. Kosmate włosy chronią tego psa przed wiatrem, deszczem oraz mrozem, w lecie jednak są dla niego pewnym przekleństwem. Grzeją go i przeszkadzają.

bearded collie hodowla
Bearded collie hodowla – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Bearded collie cena

Bearded collie jest dostępny już za 2500-3000 złotych to pies dla rodziny i wspaniały przyjaciel. Niejedna osoba ucieszy się takim psem. To pies efektowny, miły i bardzo przyjazny. O jego urodę właściciel powinien wyjątkowo zadbać. Jest to pies oferowany do sprzedaży wielu osobom.

Bearded collie sprzedam

Anonse o sprzedaży bearded collie najłatwiej znaleźć w internecie. Nie ma ich wiele, ale uważny czytelnik oraz obserwator takiego psa na pewno znajdzie. I będzie cieszył się jego urodą, urokiem oraz przyjaznym charakterem. To dobry pomysł, aby kupić właśnie tego psa.Bearded collie hodowla

Hodowla bearded collie to sposób na sukces. Psy tego gatunku są oferowane wielu osobom jako remedium na samotność, brak towarzystwa. Bearded collie jest psem miłym, przyjaznym, chętnym do zabaw oraz lubiącym długie spacery. To wymarzony pies dla rodziny z dziećmi.

Bearded collie szczenięta

Szczenięta bearded collie to istne wulkany energii – biegają, szczekają, hałasuja, jest ich wszędzie pełne. Może to być czasem nieco dokuczliwe, ale na pewno nie należy się tym przejmować oraz stresować się takimi problemami. Bearded collie jest psem do zabaw, a szczenięta tej rasy uwielbiają swawole i harce.

bearded collie charakter
Bearded collie charakter – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Bearded collie adopcja

Adopcja bearded collie to zadanie dla osób konsekwentnych oraz potrafiących się zajmować zwierzakami. Nie jest to aktywność dla osób początkujących i o miękkim charakterze. Zachęcamy do adoptowania takich psów osoby, które miały już doświadczenia z psami bearded collie.

Bearded collie charakter

Bearded collie to pies o świetnym charakterze, miły, rodzinny i troskliwy. Uwielbia ruch, zabawę oraz dzieci. Jego energia jest ogromna, a wierność i lojalność są uważane za przysłowiowe. Bardzo pojętny, błyskawicznie się uczy i chętnie podejmuje nowe zadania.

Czy spodobał się Tobie powyższy artykuł? Zostaw po sobie komentarz. Nie wymagamy logowania w celu komentowania newsów. Czytając tekst powinieneś zapoznać się z bearded collie cena, bearded collie sprzedam, bearded collie hodowla, bearded collie szczenięta, bearded collie adopcja, bearded collie charakter. Zapraszam do przeczytania innych artykułów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*