Broholmer hodowla, sprzedam, cena, porady, szczeniaki, opis rasy

broholmer

Broholmer pochodzi z Danii. Jest psem miłym, opiekuńczym oraz rodzinnym. Chętnie opiekuje się dziećmi oraz całą rodziną, lubi ruch i zabawy. Nazywany jest duńskim dogiem, przypomina molosa swoim wyglądem, jest spokrewniony z mastifami. Są to psy obronne, stróżujące oraz do towarzystwa. Nie można go trzymać na wybiegu lub w kojcu, jest to pies wybitnie domowy. Jest aktywny, potrzebuje ruchu, chętnie spędza czas z rodziną oraz osobami bliskimi. Ten pies jest mądry, pojętny oraz chętny do szkolenia i nauki.Jest kosztowny w utrzymaniu, nie można trzymać go w bloku, potrzebuje przestrzeni, ruchu, długich spacerów. Broholmer jest łagodny, zrównoważony, opiekuńczy, rzadko choruje, a jego zdrowie jest niemal idealne. Należy sprawdzać jego uszy, bo ma skłonności do stanów zapalnych. Miewa czasami dysplazję bioder oraz łokci. Powinien dostawać trzy zbilansowane posiłki dziennie. Do 1982 roku psy hodowano tylko w Danii, od 2001 roku można je kupić w innych krajach, ale warunku kupna są bardzo surowe.

broholmer opis rasy
Broholmer opis rasy – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Broholmer hodowla

Hodowla broholmera w Polsce to rzadka sprawa. Najczęściej takie psy są hodowane w Danii, pojedyncze hodowle psów tej rasy obecne są w Niemczech. To najważniejsza sprawa dla niejednej osoby.

Broholmer sprzedam

Sprzedaż broholmera to podstawa. I bez takich psów nie można wyobrazić sobie współczesnej Danii. To pies dla osób silnych psychicznie, potrafiących zapewnić opiekę oraz wielką troskę. To pies dla osób odpowiedzialnych.Broholmer szczeniaki

Szczeniaki broholmera są miłe, ciepłe, energiczne. Lubią ruch, zabawę, chętnie biegają i skaczą. Psie sporty także są dla nich odpowiednie. Niejedna osoba takiego psa chce i bez niego nie wyobraża sobie własnego życia. Jakość hodowania takiego psa to na pewno podstawa. Klienci dbają o takie zwierzaki.

Broholmer cena

Cena broholmera wynosi ok. 3000 złotych. Rodowód to ważna sprawa, a pies z rodowodem ma wielką wartość dla niejednej osoby. Rodzina na pewno ucieszy się z posiadania takiego psa. To najlepszy domowy przyjaciel.

broholmer hodowla
Broholmer hodowla – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Broholmer opis rasy

Broholmer to pies z Danii, znany od czasów średniowiecznych. Jest opiekuńczy i cierpliwy, pomaga rodzinie i chętnie opiekuje się dziećmi. Jest to duży, smukły pies o długich łapach, lubiący biegać, aktywny oraz pełen werwy.

Czy spodobał się Tobie powyższy artykuł? Zostaw po sobie komentarz. Nie wymagamy logowania w celu komentowania newsów. Czytając tekst powinieneś zapoznać się z broholmer hodowla, broholmer sprzedam, broholmer szczeniaki, broholmer cena, broholmer opis rasy. Zapraszam do przeczytania innych artykułów.

1 Komentarz

  1. Mam młoda suczkę Broholmerke z prywatnego schroniska,niestety nawet weterynarz nie zna tej rasy i kiedy zobaczył ją poraz pierwszy to cyt. nie nie jej nie poglaszcze, to panna z charakterkiem.Jest ukochaną pupilka moich wnuczkow, chciałaby zmieniać pieluchy obwachuje czy przypadkiem coś się tam nie zdarzyło.Mamy ubaw przy tych sprawdzianach. Ponieważ jest ciężka, obecnie 30kg przy 2 latach życia, musimy uważać aby nie powaliła jakiegoś dzieciaka z miłości oczywiście

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*