Buldog amerykański opis rasy, hodowla, sprzedam, charakter, szczenięta

buldog amerykański hodowla
Buldog amerykański hodowla - obrazek znaleziony na stronie Psy-pies.com

W naszym kraju ta rasa psów została uznana za wyjątkowo agresywna, dlatego też w takiej sytuacji najczęściej należy miedz pozwolenie na trzymanie takiego psa. Jednak nie zmienia to faktu, że z roku na rok coraz większa grupa ludzi decyduje się właśnie na ten krok. Wiadomo, że charakter zwierzęcia jest kształtowany przez właściciela, jednak pies który jest uznawany za agresywnego bardzo wiele potrafi się nauczyć właśnie od swojego opiekuna.

Dlatego też jeśli zdecydujemy się właśnie konkretnie na tę rasę musimy pamiętać o tym, że bardzo często może zdarzyć się tak, że ten właśnie pies będzie miał skłonności do groźnych zachowań. Jednocześnie wiele osób jest zgodnych co do tego, że jest to pies który idealnie będzie sobie radził ze stróżowaniem na określonym terenie. Dlatego też bardzo wiele firm decyduje się na ich zakup do ochrony całego terenu, dzięki czemu możemy poczuć się naprawdę bardzo bezpiecznie. Wiadomo, że jeśli tylko ktoś odpowiednio dobrze zadba o tego psa może go wychować mądrze to z pewnością będzie z niego zadowolony.Buldog amerykański hodowla

Buldog to pies twardy. Buldogi amerykańskie są znane, a ich hodowle występują na całym świecie. Pochodzi z USA, żyje 10-15 lat. Warto tego psa kupić, gdy ktoś lubi psy mocne, zdecydowane, nie kanapowe.

Buldog amerykański sprzedam

Na sprzedaż wystawiane są szczeniaki buldoga amerykańskiego, ale można także kupić starsze psy. Nie zawsze starszy pies znaczy gorszy czy wybrakowany. Starsze psy są przydatne, spokojniejsze, ułożone, nie niszczą rzeczy właściciela. Mają wiele zalet.

buldog amerykański opis rasy
Buldog amerykański opis rasy – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Buldog amerykański opis rasy

Buldog amerykański wywodzi się od buldoga angielskiego i jest hodowany w USA. Żyje 10 do 15 lat. Jest łagodny, stanowczy, pełen energii. Waży od 27 do 41 kilogramów, jest harmonijnie zbudowany, nie wolno go przekarmiać, bo ten pies nie może być nadmiernie gruby.

Buldog amerykański szczenięta

Szczenięta buldoga amerykańskiego wymagają kąpieli co dwa-trzy miesiące. Potrzebują codziennego szczotkowania oraz diety bogatej w witaminy oraz minerały. To pies bez skomplikowanych wymagań, wymagający aktywności fizycznej.Buldog amerykański charakter

Charakter buldoga amerykańskiego jest oddany, przyjacielski, lojalny i towarzyski. Szybko przywiązuje się do właściciela lub rodziny. Wymaga szkolenia oraz treningu, czyli prowadzenia. Dobrze ułożony jest znakomitym psem dla singla, rodziny, pary bez dzieci. Pies to wspaniałe zwierzę, a buldoga amerykańskiego polecają specjaliści.

Buldog amerykański szczeniaki

Szczeniaki buldoga amerykańskiego są efektowne, energiczne, aktywne. Zabawa i ruch są ich żywiołami. Posiadanie takiego psa to wielka zaleta i wspaniała sprawa. Wiele osób potrzebuje takich psiaków, bo szukają lojalnych zwierząt, a buldogi takie właśnie są.

buldog amerykański szczeniaki
Buldog amerykański szczeniaki – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Czy spodobał się Tobie powyższy artykuł? Zostaw po sobie komentarz. Nie wymagamy logowania w celu komentowania newsów. Czytając tekst powinieneś zapoznać się z buldog amerykański hodowla, buldog amerykański sprzedam, buldog amerykański opis rasy, buldog amerykański szczenięta, buldog amerykański charakter, buldog amerykański szczeniaki, buldog amerykański zdjęcia. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

2 Komentarze

  1. Buldog amerykański na zdjęciach wygląda świetnie – harmonijna sylwetka, biały w szare, brązowe lub czarne łaty, nieco zawadiacki, ale sprawiający wrażenie psa ostrego, o twardym charakterze, dobrze wiedzącego, czego chce i na co ma ochotę. Fajny artykuł, buldog amerykański zdjęcia też są bardzo fajne. Będę częściej wpadać!

  2. Bulldog amerykanski jest psem Bardzo, ale to Bardzo wiernym, cierpliwym i inteligentnym. Chodzi za mna krok w krok.;) Uwielbia dzieci. Sztuczek nauczyl sie w 5 minut. Kocha ludzi, dobrze dogaduje sie z moim pierwszym psiakiem,, Staffordshire bull terrierem,,.Na obce psy niestety nie zawsze reaguje dobrze. To jedyny minus mojego psiaka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*