Buldog angielski charakter, opinie, cena, adopcja, szczeniaki

buldog angielski cena
Buldog angielski opinie - obrazek znaleziony na stronie Psy24.pl

Mimo, że na pierwszy rzut oka, buldog angielski przypomina raczej niezbyt miłego i łagodnego psiaka, to jednak w rzeczywistości jest to bardzo łagodny piesek. Pieski te są inteligentne i potrafią czasem mile zaskoczyć swoich właścicieli niebywałymi pomysłami. Nie należą one do psów, które uwielbiają sporty, ale nie są również “typem kanapowym”. Nie przepadają także za bardzo długimi spacerami, ale to nie dlatego, że są one leniwe, ale dlatego, że zbyt długie spacerowanie powoduje u nich zadyszkę.

Dlatego też należy również pamiętać, że te psy nie będą dobrymi towarzyszami podczas jazdy na rowerze czy intensywnych biegów. Buldogi angielskie nigdy nie szczekają bez większego powodu. Są one psami bardzo wiernymi i oddanymi swoim właścicielom. Lubią także towarzystwo dzieci. Uwielbia się z nimi bawić. Właściciele, którzy posiadają psa tej rasy powinni należycie się nim opiekować, gdyż jeśli nie będzie się im poświęcało należytej uwagi lub będzie się go źle traktowało, stanie się on bardzo lękliwy a może się nawet zdarzyć tak, że może się także przez to stać agresywny.Buldog angielski cena

Buldog angielski jest rodziną buldoga amerykańskiego. Wywodzi się z Anglii. Kosztuje co najmniej 1500 złotych, bywają też psy za 2000 lub 3000 złotych. Pies ten ma stary rodowód, kiedyś był psem bojowym. Z tych psów są dumni Anglicy, ich admiratorem był Winston Churchil.

Buldog angielski sprzedam

Sprzedaż buldoga angielskiego to ważna sprawa. Wiele osób chce kupić takiego psa, bo jest on symbolem Wielkiej Brytanii. Jednak popyt przewyższa podaż. Wielu jest chętnych na jego zakup, w sprzedaży psów jest znacznie mniej.

buldog angielski charakter
Buldog angielski charakter – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Buldog angielski opinie

Opinie o buldogu angielskim są dobre. Pies wygląda groźnie, ale dobrze wytresowany nie jest agresywny. Można go trzymać w mieszkaniu lub domu. Należy trzymać go krótko, rozpieszczanie nie jest zalecane.

Buldog angielski charakter

Charakter buldoga angielskiego jest dobry. To pies lojalny, przyjazny, ciepły. Jednak miewa zmienne nastroje, nie wolno go rozpieszczać i pozwalać mu na wszystko. Jest spokojny, zrównoważony, nie jest psem żywiołowym, nie narzuca się swoim temperamentem innym ludziom.

Hodowla buldog angielski

Hodowle buldoga angielskiego początkowo istniały tylko w Anglii. Dzisiaj są obecne na całym świecie. Psy są znane, lubiane, akceptowane przez wszystkich. Taką hodowlę powinni prowadzić specjaliści.Buldog angielski adopcja

Adopcja buldoga angielskiego nie jest trudną sprawą. To pies wymarzony, idealny towarzysz wielu chwil. Warto kupić go i chować w dobrych warunkach. Dieta, ruch, wypoczynek – tego potrzebuje buldog angielski.

 

Buldog angielski oddam

Do oddania są najczęściej albo szczeniaki, albo psy starsze. W prasie bywają obecne ogłoszenia o sprzedaży takich miłych piesków. Można wybrać najlepszy egzemplarz dla siebie samego lub całej rodziny. To psy rodzinne, lojalne i czułe.

buldog angielski oddam
Buldog angielski oddam – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Buldog angielski szczeniaki

Szczeniaki buldoga angielskiego są raczej spokojne, nieco ociężałe oraz refleksyjne. Ich wygląd nie zachwyca, ale są to jedne z najstarszych i najbardziej znanych psów na świecie. Można trzymać je w domu lub mieszkaniu, lubią spacerować, ale sport jest im raczej obcy.

Czy spodobał się Tobie powyższy artykuł? Zostaw po sobie komentarz. Nie wymagamy logowania w celu komentowania newsów. Czytając tekst powinieneś zapoznać się z buldog angielski cena, buldog angielski sprzedam, buldog angielski opinie, buldog angielski charakter, hodowla buldog angielski, buldog angielski adopcja, buldog angielski oddam, buldog angielski szczeniaki. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*