Bullmastiff charakter, opinie, sprzedam, szczeniaki, cena, hodowla

bullmastiff

Bulmastif został wyhodowany w XIX wieku w Wielkiej Brytanii. Jest  w typie molosów, skrzyżowany został bulldog z mastiffem. Był psem stróżującym. Jest uległy wierny, czujny, powściągliwy, opiekuńczy, odważny, oddany i niezawodny. Samica waży co najmniej 45 kilogramów. Pies waży 50-59 kilogramów. Psy są muskularne, dobrze zbudowane, o ładnej sylwetce i masywnej, ale zwartej budowie. Są pręgowane, płowe lub rude. Są to psy wymagające socjalizacji, ponieważ mają skłonność do dominacji i panowania nad właścicielem.Psy wymagają ruchu oraz potrzebują usuwania martwego włosa. Jest to pies obronny, a nie atakujący. Z pracy tego psa korzysta także policja. Do Polski pierwsze psy tej rasy trafiły po II wojnie światowej. Psy wyglądają na groźne, ale są miłe, lojalne, oddane rodzinie. Rasa jest zdrowa, ale psy mają skłonność do wzdęć, co może im grozić skrętem żołądka. Wymaga bliskości, nie toleruje samotności. Jest dobrym opiekunek dla dzieci, wymaga opieki zrównoważonego, stabilnego emocjonalnie właściciela.

bullmastiff charakter
Bullmastiff charakter – -zdjęcie ze strony Pixabay.com

Bullmastiff cena

Bullmastiff nigdy nie kosztuje mniej niż 2000 złotych. To cena psa z rodowodem. Jakość i cena idą w tym przypadku w parze. Można kupić go w profesjonalnej hodowli, ułożyć i mieć kumpla na długie lata.

Bullmastiff hodowla

Hodowla bullmastiffa to wyzwanie. Pies potrzebuje mocnego właściciela, który okiełzna jego niełatwy charakter. Ten pies na pewno potrzebuje twardej ręki. To pies dla człowieka kochającego zwierzęta mądrze.Bullmastiff szczeniaki

Szczeniaki bullmastifa to psy mądre, bystre, szybko przyswajające sobie wiedzę. Psy na długie lata, słynne z urody i wyjątkowej klasy. To psy na pewno znakomite i oferujące panu siebie w całości, wierne, lojalne oraz opiekuńcze.

Bullmastiff charakter

Bullmastiff jest nieufny, nie akceptuje obcych. Kocha swojego pana lub całą rodzinę, opiekuje się i wspomaga. Broni dobytku lub osób, nie pozwala agresorom zaatakować właścicieli. Taki pies to wymarzony stróż i opiekun.

bullmastiff hodowla
Bullmastiff hodowla – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Bullmastiff sprzedam

Bullmastifów w sprzedaży jest sporo. Trzeba jednak na nie wyłożyć co najmniej 3000 złotych. Nie można żałować takiej kwoty, bo płaci się za psa wyjątkowej jakości. To pies dla niejednej osoby i na pewno przydatny w domu.

Bullmastiff opinie

Opinie o bullmastifach są różnorodne, jednak przeważają dobre. Pies uznawany jest za dobrego, miłego oraz czułego. To pies opiekun i pies najlepszy przyjaciel przez całe swoje psie życie.

Czy spodobał się Tobie powyższy artykuł? Zostaw po sobie komentarz. Nie wymagamy logowania w celu komentowania newsów. Czytając tekst powinieneś zapoznać się z bullmastiff cena, bullmastiff hodowla, bullmastiff szczeniaki, bullmastiff charakter, bullmastiff sprzedam, bullmastiff opinie. Zapraszam do przeczytania innych artykułów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*