Bullmastiff opinie, cena, hodowla, sprzedam, szczeniaki, charakter

bullmastiff cena
Bullmastiff charakter - obrazek znaleziony na stronie Wikipedia.org

Jeżeli pragniemy mieć dużego psa, musimy zapewnić mu odpowiednie warunki bytowania. Zwierzaki większych rozmiarów, takie jak Bullmastiff, źle się czują w małych mieszkaniach. Potrzebują one rozległej przestrzeni. Dlatego też najlepiej trzymać je w większym lokalu, najlepiej w domu z ogrodem. Nie można też zapominać o zabieraniu ich na długie spacery. Bullmastiffy potrzebują bowiem sporo ruchu. Podczas spacerów są one bardzo radosne i żywiołowe, dużo biegają, skaczą, chętnie aportują.

W ogóle bardzo lubią zabawę, zarówno z dorosłymi, jak i z dziećmi. Należy jednak pamiętać, że pies tej rasy nie będzie się bawił z obcymi, nie pozwoli im się karmić ani głaskać. Jest on bowiem bardzo nieufny względem nieznajomych i tylko w gronie rodzinnym potrafi w pełni się odprężyć i poddać zabawie. Okazuje się on też bardzo oddany i wierny ludziom, których kocha, gotów stanąć w obronie ich samych bądź należącego do nich mienia. Dzięki takiemu usposobieniu bullmastiffy okazują się wyśmienitymi stróżami i obrońcami.Bullmastiff cena

Ceny bullmastiffów zaczynają się od 3000 złotych. To psy duże, kiedyś stróżujące, dziś towarzyszące. Są duże, efektowne, budzą respekt i podziw. Wymarzone psy do domu z ogrodem lub do wiejskiej zagrody. Te psy ważą od 45 do 54 kilogramów, wymagają dużych porcji jedzenia, lubią biegać i są aktywne fizycznie.

Bullmastiff hodowla

Hodowla bullmastiffów wymaga miejsca, trzeba zapewnić pożywienie, ruch oraz wizyty weterynarza. To psy mocne, wytrwałe, pełne energii, dlatego nie każda osoba może trzymać takiego psa. Ludzie o mocnym charakterze poradzą sobie z tymi psami znakomicie.

bullmastiff opinie
Bullmastiff opinie – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Bullmastiff sprzedam

Sprzedaż bullmastiffów to niełatwa sprawa. Na drogie psy trzeba znaleźć amatora, lecz jest to niełatwe zadanie. Gdyby nie wytrwałość to psy nie dawałyby się sprzedać przez bardzo długi czas.

Bullmastiff opinie

Opinie o bullmastiffach są dobre. Te zrównoważone, spokojne, efektowne psy mają szerokie grono fanów. Są lżejsze od mastiffów, potrafią znakomicie stróżować oraz ścigać złodziei oraz kłusowników. To psy idealne do gospodarstw wiejskich. W ogrodzie przy domu także się przydadzą.Bullmastiff szczeniaki

Szczeniaki bullmastiffa są duże. Żyją 8-10 lat, a szczeniaki od urodzenia są duże oraz bardzo energiczne. Wymagają solidnych ilości jedzenia i lubią szaleć na świeżym powietrzu. Trzeba trzymać je krótką ręką.

Bullmastiff charakter

Charakter bullmastiffa jest twardy i zdecydowany. To bojowo nastawiony pies, pełen energii i chęci życia. Jest lojalny, silny, wierny swojemu panu. To pies na dobre i złe chwile. Jego nastawienie do otaczającego świata jest wyjątkowo pozytywne. Bywa nieufny wobec obcych osób.

Czy spodobał się Tobie powyższy artykuł? Zostaw po sobie komentarz. Nie wymagamy logowania w celu komentowania newsów. Czytając tekst powinieneś zapoznać się z bullmastiff cena, bullmastiff hodowla, bullmastiff sprzedam, bullmastiff opinie, bullmastiff szczeniaki, bullmastiff charakter. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*