Chart perski hodowla, opis rasy, opinie, cena, umaszczenie, porady

chart perski hodowla
Chart perski hodowla - obrazek znaleziony na stronie Tapeciarnia.pl

Psy tej właśnie rasy wyróżniają się na tle innych wspaniałym umaszczeniem. Ta odmienność przejawia się rytm, że ich sierść jest niesamowicie jedwabista w dotyku, dzięki czemu głaskanie ich jest prawdziwą przyjemnością. Pięknie prezentują się te psy, które mają umaszczenie białe lub kremowe, jednak to właśnie na takich barwach bardzo widoczny jest brud. Wiele osób ceni sobie także charty o umaszczeniu złotym bądź trudnym. Dla fanów ciemnych barw idealnym kompanem będzie pies o ubarwieniu szaroczarnym.

Niezwykle pożądane i bardzo popularne są te o umaszczeniu trójbarwnym. Każdy ma troszkę inny gust, dlatego też możemy być przekonani o tym, że jeśli chodzi o tę konkretnie rasę to z pewnością znajdziemy coś idealnego dla siebie. Warto więc dobrze poszukać, a możliwemu być pewni, że będziemy mieli naprawdę szeroki wybór jeśli chodzi o kolory sierści naszych milusińskich. Dzięki tej wspaniałej sierści pies zyskuje znacznie na wyglądzie, dlatego też jest tak pożądaną rasą. Warto się zastanowić nad ich zakupieniem a być może ich charakterek będzie nam odpowiadał.Chart perski cena

Chart perski kosztuje 2500 złotych. Jest to chart i pies pierwotny. Ma silny instynkt łowczy, nie ufa osobom obcym, lubi swoich właścicieli. Pies jest piękny, ale pielęgnacja jego długiej sierści bywa bardzo kłopotliwa. Jednak uroda tego psa wszystko wynagrodzi.

Chart perski hodowla

Hodowla charta perskiego to wyzwanie. To pies wrażliwy, wymagający pielęgnacji i kąpieli, lubiący dużo jeść. Jego posiadanie to nobilitacja, ale też źródło dużych kosztów. Na pewno warto wziąć takiego psa do domu z ogrodem. Sprawdzi się jako pies stróżujący oraz świetny towarzysz.

chart perski cena
Chart perski cena – zdjęcie ze strony Zwierzetadomowe.com

Czy spodobał się Tobie powyższy artykuł? Zostaw po sobie komentarz. Nie wymagamy logowania w celu komentowania newsów. Czytając tekst powinieneś zapoznać się z chart perski cena, chart perski hodowla. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*