Chart polski charakter, cena, hodowla, sprzedam, szczenięta

chart polski hodowla
Chart polski hodowla - obrazek znaleziony na stronie Ciekawe.onet.pl

Dzięki temu, że rasa ta jest naprawdę bardzo szybka i świetnie radzi sobie w biegach na długi dystans została ona wykorzystywana właśnie w wyścigach. Bardzo często uczestniczyła także w pogodni przykładowo za drobiem bądź też zajęciami. Tesli chodzi o zdrowie to aby pies miał je zachowane na naprawdę bardzo długi czas musimy zadbać o to by codziennie miał odpowiednią dawkę ruchu. Dzieje się tak, właśnie ze względu na to, że jest to pies o dość wysokiej posturze co sprawia, że musi się każdego dnia porządnie rozruszać.

Bardzo przydatną informacją może być także ta, że doskonale sprawdza się dla osób, które uprawiają sport, taki jak bieganie ponieważ dzięki niemu będziemy mogli znacznie umilić ten czas. Psy te ze względu na swoje dość duże wymiary mają pewne wymagania, dlatego też jeśli ktoś mieszka w blokach i mało wychodzi z domu to raczej powinien wybrać inną rasę psa niż właśnie ten. Warto się zastanowić nad tym, zanim zaczniemy go poszukiwać, ponieważ jeśli będzie on musiał siedzieć w mieszkaniu przez większość życia, to będzie naprawdę bardzo nieszczęśliwy i być może zaczną się problemy ze stawami z braku ruchu.Chart polski cena

Chart polski kosztuje od 1500 złotych wzwyż. Jest to pies myśliwski, żyje 10-12 lat. Powściągliwy, pewny siebie, odważny, przyciąga innych ludzi. Jego wygląd jest szlachetny. Waży 27 do 31 kilogramów. Rasa została wyhodowana w Polsce.

Chart polski hodowla

Hodowla charta nie jest zadaniem nierealnym. Pies potrzebuje domu z ogrodem, miłego otoczenia, miejsca do biegania. Jest mięsożerny, ale można też podawać mu kasze, ryż, warzywa i suchą karmę dla psów dużych ras. Należy bilansować witaminy oraz minerały w jego diecie.

chart polski charakter
Chart polski charakter – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Chart polski szczenięta

Szczenięta charta polskiego są efektowne, duże, posłuszne, ale czasami nadaktywne i to od pierwszych miesięcy życia. Pewne ryzy służą takim psom i sprawiają, że są one podporządkowane swoim właścicielom, nie szaleją. Nie tolerują samotności i źle się czują pozostawiane samotnie w domu. Trzeba im zapewnić towarzystwo.

Chart polski sprzedam

Ogłoszeń o sprzedaży charta polskiego jest wiele. Ta rasa powstała w Polsce ma popularność, dobrze pilnuje domu i towarzyszy człowiekowi. Ten pies o eleganckiej sylwetce, małej głowie i długich łapach wygląda elegancko i w sposób wyrafinowany.Chart polski charakter

Charakter charta polskiego jest dobry – powściągliwy, spokojny, pewny siebie. Ma zarazem cechy drapieżnika oraz łowcy. Często kieruje się instynktem, ale poddaje się też tresurze. To pies efektowny, elegancki, ale też pracujący. Chart polski nie toleruje innych zwierząt w domu, dlatego mając tego psa trzeba o tym wiedzieć. Uczy się szybko i chętnie, jest posłuszny.

chart polski cena
Chart polski cena – zdjęcie ze strony E-lecznica.pl

Czy spodobał się Tobie powyższy artykuł? Zostaw po sobie komentarz. Nie wymagamy logowania w celu komentowania newsów. Czytając tekst powinieneś zapoznać się z chart polski cena, chart polski hodowla, chart polski szczenięta, chart polski sprzedam, chart polski charakter. Zapraszam do komentowania newsa oraz polecenia znajomym.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*