Fila brasileiro hodowla, szczeniaki, adopcje, cena, sprzedam, porady

fila brasileiro sprzedam
Fila brasileiro - Obrazek znaleziony na stronie Wikipedia.org

Wiele osób szczerze podziwia duże i silne psy. Wśród nich znajduje się między innymi fila brasileiro. Jest to zwierzak nie tylko posiadający sporą siłę fizyczną, ale również inteligencję. Darzy on głębokim przywiązaniem miejsce, w którym żyje oraz swoja rodzinę. Szczególnie lubi dzieciaki i mimo swojej siły, okazuje się względem nich bardzo łagodny. Ponadto fila jest nieufny wobec obcych i gdy zaatakują oni jego rodzinę czy spróbują zawłaszczyć jej mienie, zareaguje bardzo agresywnie. Pies ten bowiem jest bardzo wierny i absolutnie nieprzekupny.W walce okazuje niezwykłą dzielność i odwagę, jest gotów nawet stracić życie za ukochanych ludzi. Dlatego też zwierzak ten często bywa wykorzystywany jako pies stróżujący i obronny. Jego dzielność, siłą i niezłomność zyskują wielki podziw i uznanie. Warto zatem sprawić sobie takiego psa, zwłaszcza gdy mieszka się na wsi. Fila będzie tam szczęśliwy, a my bezpieczni pod jego czujną opieką. Na pewno bowiem pies nie pozwoli uczynić nam jakiejkolwiek krzywdy.

pies fila brasileiro cena
Pies fila brasileiro cena – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Fila brasileiro sprzedam

Fila brasileiro to rzadko sprzedawany pies. W Polsce praktycznie nieznany. Psy tej rasy można znaleźć w innych krajach europejskich. Są one ciekawą rasą, o której warto poczytać w internecie.

Pies fila brasileiro cena

Fila brasileiro kosztuje około 3000 złotych, bywają jednak znacznie droższe egzemplarze. Ten pies to rzadkość, znana koneserom, powstała ze skrzyżowania kilku ras. Warto zastanowić się nad jego zakupem.Fila brasileiro adopcje

Adopcje psa fila brasileiro są rzadkością. Najczęściej trafiają się w krajach europejskich, w Polsce ten pies to zwierzę dla amatorów, z którym można przebywać bardzo miło i niezwykle przyjemnie.

Fila brasileiro hodowla

Hodowla fila brasileiro to trudna sprawa. Psy tego rodzaju są dość agresywne, dlatego od szczeniaka trzeba je tresować i mieć na oku. Nie są to kanapowe pieski, lecz psy raczej agresywne.

fila brasileiro hodowla
Fila brasileiro hodowla – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Fila brasileiro szczeniaki

Szczeniaki fila brasileiro szybko rosną i nabierają sił. Już w wieku sześciu miesięcy zachowują się niczym dorosłe psy. Są mocne, zdecydowane, nie mają tłuszczu pod skórą, lecz prawie same mięśnie.

Fila brasileiro oddam

Fila brasileiro do oddania to rzadkość. Tego rodzaju psy są rzadko spotykane i trudno je kupić. To psy dla amatorów, które są efektowne i bardzo chętnie stróżują oraz polują.

Czy spodobał się Tobie powyższy artykuł? Zostaw po sobie komentarz. Nie wymagamy logowania w celu komentowania newsów. Czytając tekst powinieneś zapoznać się z fila brasileiro sprzedam, pies fila brasileiro cena, fila brasileiro adopcje, fila brasileiro hodowla, fila brasileiro szczeniaki, fila brasileiro oddam, pies rasy fila brasileiro. Zapraszam do przeczytania innych artykułów.

 

2 Komentarze

  1. Pies rasy fila brasileiro to duży, pręgowany pies. Są to molosy, mastify, które nie podlegają próbom pracy. Mają silny, dominujący charakter, dlatego bardzo łagodne osoby mieć takiego psa nie powinny. Ja mam tego psa od ponad 3 lat więc doświadczenie jakieś posiadam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*