Jamnik opis, hodowla, charakter, sprzedam, szczeniaki, cena

jamnik opis
Jamnik opis - obrazek znaleziony na stronie Wikipedia.org

Według ostatnich doniesień amerykańskich uczonych, jamnik należy do najbardziej agresywnych ras psów. Potrafi zajadle bronić swojego terenu, jest nieustępliwy i odważny. Najbardziej bojowy jest jamnik szorstkowłosy, łagodniejszy jest spokrewniony ze spanielem jamnik długowłosy. Mimo tej zajadłości, odwagi i uporu psy te są bardzo oddane człowiekowi. Przez całe swoje psie życie są jego najwierniejszym przyjacielem. Niezrozumiałe jest więc pozbywanie się jamnika i oddawanie go do schroniska.Jamniki nie są przecież kosztowne w utrzymaniu, a dotrzymanie mu towarzystwa w zabawach i spacerach dobrze wpływa również na zdrowie i samopoczucie człowieka. W jamnikach kochali się sławni ludzie na świecie i w Polsce. Należeli do nich Waldorff, Wisłocka, Wańkowicz, rysownik Walentynowicz. Jamnik Puzon Jerzego Waldorffa był nie mniej sławny niż jego właściciel, razem wszędzie podróżowali, a Puzon zawsze miał zarezerwowane miejsce w samolocie. Najbardziej znanym wielbicielem jamników był cesarz Napoleon Bonaparte. W swoim życiu był posiadaczem 20 jamników. Napoleon i jamnik to te same cechy charakteru. Natura obdarzyła ich niewielkim wzrostem, lecz silnym charakterem i sercem do walki.

jamnik hodowla
Jamnik hodowla – zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Jamnik hodowla

Hodowla jamnika to miejsce, w którym jamniki czują się wyjątkowo dobrze. Na pewno warto takiego psa kupić i trzymać je w mieszkaniu. Nadają się do małego mieszkania oraz domu, mają instynkt łowiecki.

Jamnik opis

Jamnik to rasa pochodząca z Niemiec. Pies podlega próbom pracy. Jest to pies o kolorze brązowym lub czarnym. To efektowne zwierzę chętnie bawi się z dziećmi, ceni właściciela i jest jemu wierne. Na pewno nadaje się do trzymania przez wiele długich lat.Jamnik charakter

Jamnik jest to wesoły pies, wierny, lojalny, wykazujący przyjaźń i chętnie bawiący się ze swoim właścicielem. Ma silny instynkt łowczy, dlatego może przynieść panu lub pani mysz lub innego małego gryzonia w prezencie.

Jamnik sprzedam

Sprzedaż jamnika jest jak najbardziej realna, ten mały pies lubi bawić się z ludźmi, chętnie z nimi przebywa. Dlatego jamniki są tak chętnie kupowane przez osoby w różnym wieku. Żyją do 16 lat, należą zatem do psów długowiecznych. Są efektowne, wesołe i bardzo energiczne.

jamnik szczeniak
Jamnik szczeniak – zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Jamnik cena

Jamniki są dostępne w dobrej cenie. Szczeniaka można kupić za 550, 1000 lub 1500 złotych. To niewysoka cena, a pies jest znakomitym kompanem wielu chwil. Jamnik to wielka osobowość w małym ciele. Warto znaleźć takiego pieska i trzymać go w mieszkaniu lub domu.

Jamnik szczeniak

Szczeniak jamnika to wesoły pies, posłuszny, szybko uczy się porządku. To pies na wiele chwil, wspaniałych dni. Można spędzać z nim czas na długich spacerach. Dzisiaj ten pies jest popularny na całym świecie, kiedyś hodowano go wyłącznie w Niemczech.Jamnik oddam

Jamnika oddam – tego rodzaju ogłoszenia są bardzo popularne. To psy dostępne wielu osobom, które chcą znaleźć wymarzonego kumpla. Mały jamnik jest miłym psiakiem dla każdego, potrafi bawić się i spędzać miło czas.

Czy spodobał się Tobie powyższy artykuł? Zostaw po sobie komentarz. Nie wymagamy logowania w celu komentowania newsów. Czytając tekst powinieneś zapoznać się z jamnik hodowla, jamnik opis, jamnik charakter, jamnik sprzedam, jamnik cena, jamnik szczeniak, jamnik oddam, szczeniak jamnik. Zapraszam do przeczytania innych artykułów.

1 Komentarz

  1. Szczeniak jamnik to długi piesek, o wiszących uszach i nieco krzywych zębach, jego łapki także są krzywe. Szczeniak jamnika jest wesoły, hałaśliwy, inteligentny, o rozbudowanym łowieckim instynkcie. Mam w domu dwa jamniki. Bardzo pokochałem te psiaki. Jakby ktoś chciał szczeniaka to pisać na PW.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*