Pies Landseer – informacje, opinie

Obrazek znaleziony na stronie Pixabay.com

Psy stróżujące i obronne powinny być na pewno duże i silne, aby samym swoim wyglądem budzić respekt. Warto też, aby posiadały sporą inteligencję, okazały się czujne, ostrożne, a w razie zagrożenia odważne i waleczne. Jednocześnie pieski stróżujące i obronne nie powinny okazać się groźne dla samych właścicieli, przeciwnie, powinny być względem nich łagodne i przyjazne oraz wierne i oddane. Taki też właśnie jest Landseer. Może on liczyć nawet dziewięćdziesiąt centymetrów, ma mocno umięśnione i puchate ciało.

Okazuje się zwierzęciem bystrym, czujnym, nieufnym wobec obcych, lecz przyjaznym dla właścicieli. Pieski tej rasy cechuje duży spokój i opanowanie, dlatego tez nigdy nie są agresywne bez przyczyny. Ponadto zaś znakomicie pływają, co okazuje się ich wielką zaletą. Potrafią one ratować tonących, przez co nie tylko bywają stróżami i obrońcami, ale też pracują często w straży przybrzeżnej. Warto kupić sobie takiego psa, gdyż okazuje się naprawdę naszym wielkim przyjacielem, gotowym nas uchronić przed różnego rodzaju niebezpieczeństwami.

landseer
Landseer – zdjęcie znalezione na stronie Wikipedia.org

Landseer cena

Landseer to duży pies, rodem z Nowej Funlandii. To pies piękny, puszysty i efektowny. Od 1870 roku psy hodowane są w Anglii, gdzie zdobyły ogromną popularność. Cena tego psa to co najmniej 3000 złotych, a często 4000 złotych.

Landseer hodowla

Hodowla landseera to rzadkość. W Polsce jest ich niewiele, ale w Wielkiej Brytanii takich psów jest bardzo wiele. Są to psy o falistej lub kędzierzawej sierści. Mogą być gładkie lub łaciate.

Landseer charakter

Landseer ma spokojny i bezkonfliktowy charakter. Są zrównoważone, pozbawione agresji, miłe, przyjazne, chętne do współpracy. To psy lubiące spokój oraz porządek, które na pewno poczują się dobrze w towarzystwie człowieka. Są inteligentne i pojętne, szybko się uczą, chętnie się bawią.

Landseer szczeniaki

Szczeniaki landseera są przyjazne, pogodne, lubią ruch, zabawa to ich wyjątkowa sprawa. Dzisiaj warto takiego psa mieć w domu i cieszyć się jego towarzystwem. Szczeniaki są czyste i pogodne, nie brudzą, lubią właścicieli.

landseer
Landseer – zdjęcie znalezione na stronie Europuppy.com

Hodowla landseer

Hodowla landseera to rzadkość w Polsce, a codzienność w Wielkiej Brytanii. Hodowane są po kilka psów, bo potrzebują ruchu oraz miłych chwil. To psy aktywne, domagające się długich spacerów. Co najmniej dwa-trzy spacery dziennie są konieczne.

Landseer sprzedam

Ogłoszeń oraz anonsów o sprzedaży psów landseer jest sporo. Internet oferuje bogactwo takich ofert, warto zatem je studiować oraz oglądać. To anonse niezbędne osobom chętnym do zakupu takich zwierzaków.

Czy spodobał się Tobie powyższy artykuł? Zostaw po sobie komentarz. Nie wymagamy logowania w celu komentowania newsów. Czytając tekst powinieneś zapoznać się z landseer cena, landseer hodowla, landseer charakter, landseer szczeniaki, hodowla landseer, landseer sprzedam, pies rasy landseer. Zapraszam do przeczytania innych artykułów.

1 Komentarz

  1. Pies rasy landseer to zwierzę wyjątkowe. Takie psy to zwierzęta pełne siły, energii, chęci do zabawy. Przypominają wyglądem nowofundlanda. To psy puszyste, o gęstej sierści. Taką sierść trzeba czyścić, pielęgnować oraz szczotkować co najmniej kilka razy w tygodniu. Bardzo lubię psa rasy landseer.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*