Pies Mops – zabawa

Obrazek znaleziony na stronie Tapeciarnia.pl

Jeśli za naszym oknem mamy bajecznie zimowy, mroźny krajobraz, mopsy uwielbiają bawić się w taką pogodę. Są wtedy przeszczęśliwe- szczególnie wtedy, gdy mogą “wygłupiać” się z naszymi dzieciakami. Zarówno dzieci, jak i mopsy mają frajdę. Ale również w domu mopsy mogą się świetnie bawić. W sklepach z akcesoriami dla zwierząt możemy spotkać mnóstwo przeróżnych zabawek, które możemy kupić naszym mopsom. Jeśli odpowiednio zachęci się je do zabawy, zabawią się pluszakami, piłeczkami, gumowymi kółeczkami, specjalnymi kościami do zabawy, grzechotkami, piszczącą kurką czy kurczakiem.

Mopsy także lubią ciągnąć różnego rodzaju sznureczki przymocowane np. do poręczy balkonowej lub innego trwałego metalu. Bardzo często można zauważyć, ze mopsy gryzą wszelkiego rodzaju gumowe czy plastikowe specjalne warzywa przeznaczone właśnie do psiej zabawy. Niektóre pieski nie potrzebują szczególnej zachęty do psich zabaw, potrafią się one zabawić tymi zabawkami, które posiadają w swoim zasięgu- po kolei je wyciągają i wybierają tę, która będzie dla nich w tym momencie odpowiednia.

Mops
Mops – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Mops cena

Mopsy to ciekawe psy – ich spłaszczone mordki są wyjątkowe, dodają im charakterystycznego wyglądu. Jest to pies pochodzący z Chin, o krępej sylwetce, żyjący 12 do 15 lat. Ten psiak kosztuje około 3000 złotych, co jest dość dużą ceną, ale marzenie o mopsie należy zrealizować.

Mops szczeniak

Szczeniak mopsa jest psotny, zwariowany i wesoły. To pies na każdą pogodę, warto go kupić i opiekować się nim na co dzień. Zachęcamy do zakupu takiego psa, bo to najlepszy przyjaciel dla niejednej osoby.

Mops charakter

Charakter mopsa jest dobrze oceniany. Jest to piesek żywy, niesforny, psotny, skory do swawoli. Taki piesek to najlepsze zwierzę do każdego domu. Dzisiaj warto go kupić i mieć w domu. Gdy dorośleje to nieco poważnieje, ale jest bardzo wesołym zwierzakiem.

Mops oddam

Mopsy są czasami oddawane. Jednak biorąc psa za darmo należy sprawdzić jego zdrowie i ocenić czy to pies w dobrym stanie. Jeśli ma wady genetyczne, ciężkie choroby to lepiej zrezygnować z adopcji lub podjąć decyzję o niej z pełną świadomością.

Mops
Mops – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Mops opinie

Opinie o mopsach są różnorodne, niejedna osoba chce takiego psa posiadać w swoim domu. To pies idealny do małego mieszkania oraz dobrego domu. To wyjątkowe zwierzę dla niejednej osoby. Mają tendencje do zadyszki, upał jest dla nich uciążliwy, ale są to psy wyjątkowego piękna oraz urody.

Czy spodobał się Tobie powyższy artykuł? Zostaw po sobie komentarz. Nie wymagamy logowania w celu komentowania newsów. Czytając tekst powinieneś zapoznać się z mops cena, mops szczeniak, mops charakter, mops oddam, mops opinie, rasa mops,  szczeniak mops. Zapraszam do przeczytania innych artykułów.

1 Komentarz

  1. Rasa mops to dawna rasa. Psy ważą 6 do 9 kilogramów, a suki 8-9 kilogramów. Te psy są krępe, masywne, rozbawiają swoim wychowaniem oraz wyglądem. Mops linieje przez cały rok, dlatego należy go szczotkować bardzo często, a co kilka miesięcy psa trzeba kąpać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*