Pies hawańczyk opis rasy, porady, uroda, charakter, sprzedaż, cena

pies rasy hawańczyk
Pies rasy hawańczyk - obrazek znaleziony na stronie Psy-pies.com

Co by nie powiedzieć o urodzie i charakterze psa rasy hawańczyk, będzie to niewystarczające. Właściciele potwierdzają, że jest to słodka przylepa oczekująca pieszczot i miłości, potrafiąca się tym samym odwzajemnić. Pies sprawia wrażenie jakby był żywą puszystą maskotką. Ze względu na tą swoją słodkość jest często kupowany przez kobiety. Hawańczyk może być ozdobą każdego mieszkania. Nie jest przy tym hałaśliwy i nawet najbliżsi sąsiedzi nie zdają sobie sprawy, że mamy psa w domu.Na urodę hawańczyka decydujący wpływ mają jego włosy sięgające nawet do samej ziemi. Włosy są o różnym ubarwieniu, nawet w jednym miocie zdarzają się różne umaszczenia. Właśnie włosy wymagają największej pielęgnacji, trzeba je codziennie kilka razy szczotkować by zapobiec skołtunieniu. Kto nie ma serca i czasu do tego typu zabiegów, niech lepiej nie kupuje hawańczyka. Również zęby powinny być chronione. Psy te dają sobie myć zęby i warto ich do tego przyzwyczaić, gdyż mycie zębów zapobiega osadzania się kamienia. Dobrze utrzymany hawańczyk ważący najwyżej 7 – 8 kilogramów może dożyć sędziwego jak na psy wieku nawet do 16 lat.

Hawańczyki na sprzedaż

Hawańczyków na sprzedaż jest sporo, to psy popularne. To psy wysokiej klasy, piękne i na pewno podobające się całej rodzinie. Małe pieski o długiej sierści, często z włosami zaplatanymi w kitkę, co nadaje im nieco lalusiowaty wygląd. To psy dla całej rodziny i wyjątkowo piękni przyjaciele domu.

pies hawańczyk opis
Pies hawańczyk opis – zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Pies hawańczyk cena

Pies hawańczyk kosztuje ok. 1000 złotych. To zwierzę miłe, pogodne oraz znakomite w codziennym obcowaniu, nie wykazuje agresji i nieprzewidywalnych zachowań. Pochodzi z zachodniej części basenu Morza Śródziemnego i tam jest nadal bardzo popularny i hodowany.Pies rasy hawańczyk

Pies rasy hawańczyk to zwierzę wyjątkowe, piękne i nadające się dla całej rodziny. To puchaty mały piesek z krajów basenu Morza Śródziemnego. Znane są od XVIII wieku, ich popularność jest większa od lat 50. XX wieku. Pies odważny, o mocnym charakterze, spodoba się każdemu.

Pies hawańczyk opis

Pies hawańczyk jest mały, ma długie włosy, krótkie łapki. Najwyżej oceniane są psy o kompletnym uzębieniu. Brak dwóch zębów jest akceptowany. Piesek waży 5-7 kilogramów, nie ma jednolitego wzorca wagi tego psa.

Czy spodobał się Tobie powyższy artykuł? Zostaw po sobie komentarz. Nie wymagamy logowania w celu komentowania newsów. Czytając tekst powinieneś zapoznać się z hawańczyki na sprzedaż, pies hawańczyk cena, pies rasy hawańczyk, pies hawańczyk opis, pies hawańczyk sprzedam. Zapraszam do przeczytania innych artykułów.

1 Komentarz

  1. Hawańczyki na sprzedaż wystawiają hodowle oraz prywatni hodowcy. Ich ceny są różnorodne, czasami są to kwoty 1000 złotych, nieraz sięgają 2000 złotych. Ceny podlegają negocjacjom, dlatego warto próbować obniżyć je trochę. Wiadomo, że z rodowodem jest droższy niż bez rodowodu. Artykuł ogólnie OK.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*