Pies Ratlerek – żywienie

Obrazek znaleziony na stronie Adriannaznyk.wordpress.com

Aby ratlerki mogły się prawidłowo rozwijać, powinniśmy mu dostarczać pożywienie, które zawiera odpowiednie składniki odżywcze i witaminy potrzebne do prawidłowego funkcjonowania tychże piesków. Możemy stosować zarówno karmę suchą, jak i posiłki domowe. Pieski te zjadają ok. 50g mięsa przeważnie drobiowego i tyle samo warzyw. Większość z nich jest nieco wybredna i niestety nie zje byle czego. Jeśli zaobserwujemy, że przez dłuższy czas ratlerek pozostawia w misce ten sam rodzaj pożywienia, powinniśmy z tego posiłku zrezygnować. Jeśli chodzi o szczeniaczki, to powinny one mieć dostarczane pożywienie pięć razy dziennie.

Powinniśmy o tej zasadzie pamiętać, gdyż jej nieprzestrzeganie może prowadzić do zmniejszenia poziomu cukru w organizmie zwierzątka, a nawet w skrajnych przypadkach do jego śmierci. Ważną informacją jest także to, że jeśli nasz piesek nie ukończył 3 miesiąca życia, nie powinniśmy mu podawać karmy suchej. Musimy zwracać ogromną uwagę na to, co dajemy naszemu pieskowi do zjedzenia, gdyż źle dobrane lub nieodpowiednie pożywienie może spowodować różnego rodzaju problemy zdrowotne.

ratlerek
Ratlerek – zdjęcie ze strony Sprzedajemy.pl

Ratlerek oddam

Ratlerek nazywany jest pinczerem miniaturowym. Takie pieski oddają często osoby zmęczone ich hałaśliwością lub chore i zestresowane życiem. Warto przytulić takiego pieska i dać mu kochający dom, bo on potrafi się odwdzięczyć znakomicie.

Ratlerek szczeniak

Szczeniak ratlerka jest małym i troskliwym pieskiem. Dzisiaj o takiego psiaka należy zadbać, bo to pies dla niejednej osoby. Na pewno warto mieć takiego szczeniaka w domu i troszczyć się o niego bardzo mocno. Ratlerek to ważny piesek dla każdego.

Ratlerek opis rasy

Ratlerek jest małym i filigranowym pieskiem w kolorze czarnym, lekko podpalanym. Jego figurka jest filigranowa. Na pewno warto takiego pieska mieć w domu, na kanapie, bo to piesek ewidentnie kanapowy. Jest przyjazny, posłuszny i bardzo radosny.

Ratlerek cena

Ratlerka można kupić już za 650 złotych. Ten pies to wyjątkowa rasa dla niejednej osoby. Na pewno takiego pieska warto mieć, bo on świetnie przyzwyczaja się do niejednego człowieka, jest miły, ciepły i bardzo przyjazny. Jest to pies dla osób spragnionych towarzystwa.

ratlerek
Ratlerek – zdjęcie ze strony Olx.pl

Ratlerek hodowla

Ratlerek to pies z hodowli wysokiej klasy. Na pewno warto takiego psa kupić i posiadać go w swoich zasobach. Niejedna osoba chce kupić takiego pieska, ma duży wybór, za 650 lub 1000 złotych kupi psa najwyższej możliwej jakości. To pies na długie lata, a jego radosny szczek rozweseli każdy dzień.

Ratlerek sprzedam

Ratlerka na sprzedaż ma wiele hodowli oraz osoby prywatne. Przed zakupem należy sprawdzić jego zdrowie, zwyczaje oraz zadbać o dobrą dietę i pielęgnację takiego pieska. Ratlerek jest na pewno psem dla miłośników psów filigranowych, małych i wybitnie domowych.

Ratlerek waga

Ratlerek to pies o wadze od 3,5 do 5 kilogramów. Lekki, mały i radosny na pewno sprawi radość swoją obecnością. Takiego pieska można włożyć do torby i zabrać go ze sobą na wymarzone wakacje. Potrzebuje jedzenia, biegania oraz dużej porcji zabawy.

Czy spodobał się Tobie powyższy artykuł? Zostaw po sobie komentarz. Nie wymagamy logowania w celu komentowania newsów. Czytając tekst powinieneś zapoznać się z ratlerek oddam, ratlerek szczeniak, ratlerek opis rasy, ratlerek cena, ratlerek hodowla, ratlerek sprzedam, ratlerek waga. Zapraszam do przeczytania innych artykułów.

2 Komentarze

  1. Moje ratlerki mialy kolor taki jak sarny!!! Ratlerek nie jest tylko koloru czarnego!!!!!Ratlerek to waga 0.90 dkg do 1.8 kg i to w wieku ok.3 lat i starszym!!! Jesli starsze i w zaleznosci od karmienia moga miec wage ok.3 kg. Kazdy ratlerek jest inny i trzeba zrozumiec ich zachowanie i ich mowe!!!!Jeden jest bardzo ruchliwy inny mniej.Sa to czujne bardzo pieski,kochane i cudowne!!!Potrafia odpowiedziec na zadane pytanie w ‘ludzkim jezyku – dla mnie to byl szok jak moja Niunia mnie odpowiedziala na zadane Jej pytanie!!!!!

  2. Osoba ktora napisala ten artykul nie ma pojecia o zywieniu psow!!!!Sucha karma dla psow????!!!Prosze zapoznac sie z niezaleznymi badaniami na temat np.suchej karmy – jakie swinstwa tam laduja!!!!!Ludzie sa jednak wygodni i ta sucha karme kupuja a to jest jedno wielkie g…o!! Kurczaki dla psow??? kurczaki futrowane antybiotykami moga sobie jesc ludzie a nie psy!!!Owczarek niemiecki- lysial,tacil siersc a weterynarz tylko trul i pieprzyl glupoty!!!! W ciagu tygodnia psa doprowadzilem do pelnego zdrowia!!!Ratlerki sa rozne. Moja sunia miala wspanialy “nosek”!!!! Jadla tylko swieze produkty, domowy pokarm, kupne jedzenie musialo tez byc swieze i dobre!!!! Pozdrawiam i prosze zainteresowac sie bardziej tematem zywienia ratlerkow i innych ras psow a nie wypisywac “wytarte slogany”!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*