Pies Rhodesian Ridgeback – opis

Obrazek znaleziony na stronie Wikipedia.org

Rhodesiany to psy, które niełatwo wychować. Przejawiają one bowiem ogromną indywidualność, są samowolne, uparte i skłonne do dominacji. W ich tresurze nie wolno posuwać się do drastycznych środków. Bity, Rhodesian ridgeback odpowie przemocą i głęboką urazą. Źle znosi on również krzyk. Dlatego też, aby ułożyć rhodesiana, trzeba mówić do niego spokojnie, lecz stanowczo, być konsekwentnym i nagradzać go za każde pozytywne zachowanie.

Pies nie zawsze odpowie nam stuprocentowym posłuszeństwem, lecz na pewno odwdzięczy się miłością i głębokim przywiązaniem. Rhodesiany są wobec sowich właścicieli ufne i przyjacielskie, pozwalają się im głaskać i chętnie się z nimi bawią, zwłaszcza z dziećmi. Natomiast względem obcych pozostają ostrożne i czujne. Na przemoc odpowiadają przemocą. Nie atakują jednak pierwsze, gdyż są zwierzętami spokojnymi i zrównoważonymi. Warto kupić sobie takiego psa, trzeba jednak pamiętać, że nie jest łatwo go wychować, a także, że trzeba to czynić stanowczo, lecz zarazem bez nadmiernych nerwów.

rhodesian ridgeback
Rhodesian ridgeback – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Rhodesian ridgeback cena

Cena rhodesian ridgeback to co najmniej 2500 złotych, tańszego psa raczej się nie znajdzie – jedynie psy bez rodowodu mają niższą cenę. To jest ich największa zaleta, a największe znaczenie mają psy duże, efektowne oraz wysokiej klasy.

Rhodesian ridgeback hodowla

Hodowla rhodesian ridgeback to znakomity pomysł na biznes – wystarczy dom, wybieg, mięso, zabawa oraz regularna opieka weterynarza. Tyle i aż tyle potrzeba, aby hodować piękne psy rzadkiej rasy, które mogą przynieść wysoki dochód swojemu właścicielowi.

Rhodesian ridgeback sprzedam

Rhodesian ridgeback to pies na sprzedaż dla niejednej osoby. Na pewno warto takiego psa posiadać, ma on rasę, klasę oraz piękno. Rhodesian to pies dla osób o mocnym charakterze, z dużym domem i żyjącym w efektownym miejscu na ziemi. Sprzedaż takiego psa to duże przeżycie dla osób mocno z nim związanych.

Rhodesian ridgeback oddam

Do oddania psy rasy rhodesian ridgeback są oferowane bardzo rzadko. Te psy są wyjątkowe, piękne, efektowne. Wiele osób chce je mieć na własność, a ich wygląd ma wyjątkową wartość. Na pewno warto takie psy mieć w swoich zasobach, bo są one co najmniej wielkiej urody.

rhodesian ridgeback
Rhodesian ridgeback – zdjęcie ze strony Wikipedia.org

Rhodesian ridgeback szczeniaki

Szczeniaki rhodesian ridgeback rosną bardzo szybko. Po ośmiu miesiącach osiągają wzrost i wagę dorosłego psa. Te psy przydają się niejednej osobie, mają wartość i na pewno sprawią, że klienci będą się taką rasą bardzo cieszyli. To psy wielkiej urody i w wysokiej cenie.

Rhodesian ridgeback opinie

Opinie o rhodesian ridgeback są pozytywne. Psy mają renomę zrównoważonych, pięknych, wyjątkowych. Na pewno warto je posiadać w swoim domu, a ich posiadanie oznacza spory prestiż dla właścicieli. Dzisiaj piękny rhodesian ridgeback to pies na pewno wyjątkowy.

Rhodesian ridgeback opis rasy

Rhodesian ridgeback to duże psy o wrażliwym charakterze. Są wesołe, ale bywają uparte i złośliwe. Właściciel o twardej ręce potrafi te psy znakomicie wychować. Są to duże, rude lub brązowe psy, o wadze 29 do 41 kilogramów. Na pewno taka rasa ma wielką wartość dla kolekcjonerów. I o tym należy zawsze pamiętać, bo to dobrej klasy rasa, która przyda się niejednemu hodowcy.

Czy spodobał się Tobie powyższy artykuł? Zostaw po sobie komentarz. Nie wymagamy logowania w celu komentowania newsów. Czytając tekst powinieneś zapoznać się z rhodesian ridgeback cena, rhodesian ridgeback hodowla, rhodesian ridgeback sprzedam, rhodesian ridgeback oddam, rhodesian ridgeback szczeniaki, rhodesian ridgeback opinie, rhodesian ridgeback opis rasy, hodowla rhodesian ridgeback . Zapraszam do przeczytania innych artykułów.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*