Pies ze schroniska

Obrazek znaleziony na stronie Pixabay.com

Często rozmawia się w naszym kraju na temat psów, które ostatnimi czasy poddawane są torturom ze strony ludzi przez co zapominamy o także wielkim problemie, który obecnie w naszym kraju rzucać się powinien bardzo mocno w oczy, a chodzi mianowicie o kwestię związaną z polskimi schroniskami, które niestety stoją w miejscu i trzymanie tam psów to najczęściej ich dobijanie. Niestety kondycja naszych schronisk pozostawia wiele do życzenia zarówno pod względem standardu tych miejsc jak również jeżeli chodzi o wyżywienie.

Niestety na schroniska w naszym kraju nie ma pieniędzy przez co bezdomne psy są trzymane w takich a nie innych warunkach. Oczywiście powinno się w tym przypadku zmienić bardzo dużo ponieważ takie psy w szczególności powinny być otaczane szczególną troską ponieważ tylko dzięki temu może być im wynagrodzone to cierpienie związane z porzuceniem ich przez pierwotnych właścicieli, którzy nie otoczyli tych psów miłością, której psy w schronisku bardzo potrzebują. Na szczęście najczęściej takimi psami zajmują się osoby kochające te psy, dzięki czemu czują się one nieco lepiej.

pies
pies – zdjęcie ze strony Pixabay.com

Pies w schronisku

Pies w schronisku to smutne zwierzę. Cierpi na samotność, brak mu dobrej opieki. Warto takiego psa posiadać, bo psy ze schroniska doceniają nowego właściciela, nie czują się samotne i zaniedbane. Pies w schronisku ma trudne życie, w domu ma opiekę i spokój, a także dużo miłości.

Schronisko psy rasowe

Psy rasowe w schronisku mają duże szanse na adopcję, jednak pod warunkiem, że są młode i ładne. Starsze, rasowe psy zazwyczaj żyją do końca swojej egzystencji w schronisku. Warto o tym pamiętać, bo to bardzo ważna sprawa.

Schronisko psy do adopcji

Psów do adopcji w schronisku jest wiele, jednak nie każdy pies znajdzie swój dom. Są to psy różne: kundle, rasowe, młode i stare. Takie psy mają zróżnicowane szanse na zdobycie nowego domu. Jednak dobrze jest wziąć małego i miłego psiaka ze schroniska.

Czy spodobał się Tobie powyższy artykuł? Zostaw po sobie komentarz. Nie wymagamy logowania w celu komentowania newsów. Czytając tekst powinieneś zapoznać się z pies w schronisku, schronisko psy rasowe, schronisko psy do adopcji, psy schronisko. Zapraszam do przeczytania innych artykułów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*